FizjoterapiaMalgorzata Szyfer

Małgorzata Szyfer

Doświadczenie, jako fizjoterapeuta zdobywam od 2004 roku, pracując we Wrocławiu w Przychodni Rehabilitacyjnej oraz na Oddziale Rehabilitacyjnym Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego. Przez kilka lat byłam wykładowcą na wyższej uczelni we Wrocławiu, realizując zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu fizjoterapii.

 

Doświadczenie, jako fizjoterapeuta zdobywam od 2004 roku, pracując we Wrocławiu w Przychodni Rehabilitacyjnej oraz na Oddziale Rehabilitacyjnym Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego. Przez kilka lat byłam wykładowcą na wyższej uczelni we Wrocławiu, realizując zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu fizjoterapii. We współpracy z neurologopedą prowadziłam wykłady z rehabilitacji neurologicznej dla osób z zaburzeniami mowy, powstałymi w następstwie uszkodzeń mózgu. Od stycznia 2020 roku prowadzę Gabinet Fizjoterapii realizując swoje marzenie o indywidualnej i dokładnej pracy z Pacjentem.

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach 2006 roku. Studia licencjackie ukończyłam z wyróżnieniem na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. Od tego czasu rozwijam swoje umiejętności, biorąc udział w kurach podyplomowych takich jak: terapia manualna Metodą Kaltenborn, rehabilitacja neurologiczna Metodą PNF, leczenie bólów kręgosłupa Metodą McKenzie, plastry lecznicze Kinesiologytaping.

Wizyty domowe

Nie zawsze pacjent porusza się na tyle sprawnie by przyjechać do mojego gabinetu w Lutyni na rehabilitację. W takich sytuacjach zachęcam do umówienia wizyty domowej i rehabilitację w domu u pacjenta.

Umów wizytę online

Nie zawsze pacjent porusza się na tyle sprawnie by przyjechać do mojego gabinetu we Wrocławiu na rehabilitację. W takich sytuacjach zachęcam do umówienia wizyty domowej i rehabilitację w domu u pacjenta.

dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Bolesława Krzywoustego 5a/1,
55-330 Lutynia

880 246 992

info@fizjoszyfer.pl